FB předvánoční soutěž

Plná verze pravidel:

Předvánoční soutěž o školné pro fanoušky našich FB stránek

Vkládejte fotky Vašich dětí s hudební tematikou, vyhrávají fotky s nejvíce "lajky"


Soutěž je zahájena vložením příspěvku o v\hlášení soutěže na timeline našich webových stránek www.facebook.com/hudebnikurzy/ a končí v úterý 20.12.2016 ve 23:00hod

Poté bude proveden součet všech "lajků" pod jednotlivými fotkami a do 2 dnů zveřejníme výherce a vyzveme je k převzetí cen.


Výherci získají jako cenu školné zdarma na 2.pololetí školního roku 2016/2017 podle počtu získaných "lajků" přímo u konkrétní fotky zveřejněné na timeline www.facebook.com/hudebnikurzy/ v tomto počtu a pořadí:

a) 1 (jeden) výherce získá 1. cenu... 16 lekcí zdarma

b) 5 (pět) výherců získá 2. cenu... 8 lekcí zdarma

c)  10 (deset) výherců získá 3.cenu... 4 lekce zdarma

Celkem budou rozděleny ceny v hodnotě přes 12.000,- Kč

Výhra se týká výhradně školného v kurzech otevřených ve 2.pololetí školního roku2016/2017 na pobočkách Hudební školy YAMAHA provozovaných zapsaným spolkem Hudba pro radost z.s.


Podrobný psotup jak se soutěže zúčastnit:

1. Buďte fanouškem naší facebookové stránky www.facebook.com/hudebnikurzy/ (dále jen naše FB stránka). Tzn., že v záhlaví naší FB stránky uvidíte vlevo pod hlavním obrázkem tlačítko "Tohle se mi líbí".

2. Vložte na timeline naší FB stránky fotku Vašeho dítěte. Fotka musí viditelně souviset s hudbou. Příklady: dítě s hudebním nástrojem, leporelem HŠ YAMAHA, s obrázkem hudebního klíče, s notičkami, mikrofonem atp. podle Vaší fantazie (zasíláním fotky souhlasíte s jejím použitím pro propagační účely Hudební školy YAMAHA).

3. Po vložení nebude Vaše fotka na našich stránkách hned viditelná. Administrátor ji na timeline naší FB stránky nasdílí až po schválení a označení kódem (obsahující tento znak #).

4. Hlídejte, kdy se fotka na timeline naší FB stránky zobrazí a vyzvěte co nejširší okruh lidí, aby Vám tuto Vaší fotku "olajkovali". Mějte na paměti, že se fotka může zobrazovat i jinde na facebooku, ale pro účely této soutěže platí pouze "lajky" u fotky, která je zvěřejněná na timeline naší FB stránky! (Fotku lze identifikovat podle toho, že je u ní již vložen výše zmínený kód se znakem #). 

5. Doporučujeme fotku také komentovat, upozorníte tak na ni více lidí.

6. Nezapomeňte si hlídat datum ukončení soutěže, zkontrolovat si na timeline naší FB stránky, zda jste vyhráli a o výhru se přihlásit. (Pokud výherce do 08.01.2017 nezareaguje na výzvu k převzetí ceny, vyhrazujeme si právo, přenechat jeho výhru dalšímu výherci v pořadí.)

7. Přečetěte si důležitá upozornění pod tímto textem.


Šťastnou ruku při fotografování a hodně palců Vám přeje celý tým Hudební školy YAMAHA Evy Klesové, Hudba pro radost z.s.


Důležitá upozornění:

- zasláním fotky souhlasíte se jejím použitím pro propagační účely Hudební školy YAMAHA

- výherce budeme o převzetí výhry informovat prostřednictvím příspěvku na timeline našich stránek a bude jim zaslán FB zpráva

- pokud výherce do 08.01.2017 nezareaguje na výzvu k převzetí ceny, vyhrazujeme si právo, přenechat jeho výhru dalšímu výherci v pořadí

- v případě stejného počtu "lajků" rozhodne o pořadí výherců losování

- organizátorem této akce je výhradne Hudba pro radost z.s.

- organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel nebo na zrušení akce