Info pronajímatelům

Sjednocení a zjednodušení údajů o aktivitách Hudební školy YAMAHA na vašem webu.

1. Sjednocení názvu

Hudební škola YAMAHA popř. zkrácená verze HŠ YAMAHA

Ostatní názvy jsou zastaralé. Ze zkušenosti víme, že název naší aktivity nejčastěji uvádíte v menu (nabídce) stránek, v rozvrhu aktivit, ve spolupracujích organizacích, apod. Děkujeme vám a i vy si na našich stránkách v rubrice POBOČKY můžete zkontrolovat, zda máme údaje o vás v pořádku. V případě nesrovnalostí nás kontaktujte, abychom to napravili.

 

2. Odkaz

https://www.skolayamaha.cz/

Z názvu Hudební škola YAMAHA nebo HŠ YAMAHA udělejte zároveň odkaz na výše uvedenou adresu, který se otevře v novém okně prohlížeče. Návštěvníci vašich stránek se tak dostanou k veškerým potřebným informacím, aniž by opustili vaši stránku. Výhodou pro vás je, že nebudete muset na vašich stránkách nic měnit. Ke změnám dochází poměrně často, a tak se o dostupnost aktuálních údajů (den v týdnu, čas, přesné místo, lektor, kontakt, atp.) postaráme my.

 

3. Obsah stránky:

Velice si vážíme, že mnozí z vás nám na vašich stránkách poskytujete více prostoru. Máte-li na vašem webu stránku, kterou věnujete popisu naší Hudební školy YAMAHA, prosíme o uvedení základních informací, vozor najdete kliknutím na tento odkaz: Základní info o naší HŠY

 

4. Logo - banner:

Níže je náhled našeho loga. Toto logo je správné, ostatní loga jsou zastaralá. Pokud jste dosud naše logo na svých stránkách neuváděli, prosíme o jeho umístění (nejčastěji se setkáváme s umístěním loga v levém nebo pravém panelu webu, případně pod odkazem spolupracující organizace). Na oplátku samozřejmě nabízíme vložení vašeho loga na naše stránky.

velikost 160x68

(tip: zkuste logo jednoduše zkopírovat odsud do editace vašich stránek)

https://www.skolayamaha.cz/


V případě jakýchkoli dotazů či nesrovnalostí, prosím, kontaktujte současného správce našeho webu - yamahaclass@email.cz

Děkujeme!