CHCI SEBE NEBO SVÉ DÍTĚ ZAPSAT DO KURZU

CHCI ZJISTIT VÍCE O KURZECH V MÍSTĚ MÉHO BYDLIŠTĚ

CHCI VĚDĚT VÍC O  PROGRAMECH, KTERÉ NABÍZÍTE

https://www.facebook.com/hudebnikurzy

Hudební škola YAMAHA ve světě a v ČR

V mnoha zemích už několik desetiletí nabízejí Hudební školy YAMAHA ucelený koncept hudebního vzdělávání od miminek po dospělé. Umožňují lidem bez rozdílu aktivní prožitek z hudby, která je odpradávna přirozenou součástí lidské kultury.  Vyučuje se formou skupinové výuky, pod vedením certifikovaných lektorů a s použitím vlastní metodiky,která neupřednostňuje žádný hudební žánr.

Hlavní hesla  „Učení je radost“ a „Není nehudebních lidí, jsou jen nerozvinuté talenty.“ vystihují poslání této instituce, kterou zaštiťuje jedna z největších společností zabývající se výrobou hudebních nástrojů na světě. Díky ní mohou Hudební školy YAMAHA průběžně držet krok s nejnovějšími poznatky z oboru hudebního vzdělávání. V ČR od roku 1994.

 
Naše Hudební škola YAMAHA

„V roce 2009 jsme se přidali k 10 tisícům žáků v ČR a máme velkou radost, že se nám v minulosti podařilo rozšířit tuto, na trhu ojedinělou, službu do dalších míst. To, že je o programy pod mým vedením zájem, dokazuje téměř půl tisíce žáčků, které v současné době kurzy naší Hudební školy YAMAHA navštěvuje.  Jsme přesvědčeni o blahodárnosti hudebního vzdělávání a aktivního provozování hudebních aktivit – „muzicírování“ v raném i pozdějším věku člověka. Naše pobočky najdete především ve vybraných oblastech Prahy, středních a severozápadních Čech.“

za kolektiv lektorů Eva Klesová 
ředitelka organizace Hudba pro radost 
a smluvní partnerka Hudební školy YAMAHA

 

Email:  yamahaclass@email.cz 
Petra Hrbáčková – koordinátorka tel.: 604 216 444
Eva Klesová - ředitelka tel.: 602 863 506

Neváhejte nás kontaktovat, děláme práci, která nás baví :-)

 

E-mail pronajímatelům